02122180861
info @ mahdiselevator.com
English
کیفیت ، مسابقه ای بی پایان

سرویس ، نگهداری و خدمات پس از فروش

 با توجه به کاربرد آسانسور که بعنوان وسیله ای برای جابجایی عمودی مورد استفاده قرار می گیرد، اهمیت سرویس و نگهداری آسانسور بیشتر احساس می شود چراکه طول کمترین مسیر جابجایی آسانسور در ساختمان های معمولی حدود ۲۰ متر و در برجها حتی تا ۸۰ متر و بیشتر می رسد و هر اتفاقی در این ارتفاع ها می تواند جبران ناپذیر باشد.

ضمن اینکه توجه به رفاه اجتماعی باعث می گردد که ما مقدماتی را فراهم کنیم تا کاربران آسانسور با کمترین استرس و بالاترین ایمنی از آن استفاده کنند. بهترین روش برای سرویس و نگهداری آسانسور عقد قرارداد یکساله با پیمانکار خبره می باشد. زیرا طی یک برنامه ریزی مشخص و مطابق با چک لیست های سرویس و نگهداری آسانسور، فرآیند سرویس انجام می گردد و خرابی های ناگهانی به حداقل می رسند و سرویس دهی امن و بدون خطر به کاربران مهیا می گردد. ضمن اینکه هزینه نگهداری آسانسور در بلندمدت کاهش می یابد و استهلاک قطعات به دلیل آچارکشی، روغنکاری و نظافت مداوم و منظم کاسته می شود.

این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده بصورت ۲۴ ساعته آمادگی ارائه خدمات سرویس و نگهداری دارد و با در اختیار داشتن قطعات یدکی مورد نیاز، تعمیر و تعویض احتمالی قطعات در کمترین زمان ممکن، میسر می باشد.

این مطلب در تاریخ شنبه 18 بهمن 1399 بروزرسانی شده است .
لوگو مهدیس آسانبر
خانه آسانسور پله برقی پیاده روی متحرک پروژه ها نمایندگی ها مقالات درباره ما گالری استعلام قیمت تماس
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مهديس آسانبر می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح