02122180861
info @ mahdiselevator.com
English
کیفیت ، مسابقه ای بی پایان
شما اینجا هستید : مهدیس آسانبر  -> پیاده رو متحرک >

پیاده رو متحرک

شرکت مهندسی مهدیس آسانبر با استعانت از خداوند منان در سال جهش تولید اقدام به تولید مشترک انواع پله برقی و پیاده رو متحرک با سرمایه گذاری توام این مجموعه و شریک خارجی خود تحت برند  DELSO نموده است.
مفتخریم تا با بهره گیری از به روز ترین فن آوری های جهانی، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرارداده و همان کیفیت همیشگی که همواره در حال بهبود می باشد را در راستای شعار همیشگی این شرکت که کیفیت مسابقه ایست بی پایان به حضور شما عزیزان تقدیم نماییم.
آشنایی با پیاده رو متحرک :
پیاده رو متحرک برای جابجایی افراد در سطوح مسطح و مسافت های طولانی و در محل هایی که مسافران و افراد در بین راه سوار و یا پیاده می شوند و یا دارای باری هستند مانند سالن فرودگاه ها و مراکز نمایشگاهی استفاده می شود . انتخاب سرعت 65/0 متر بر ثانیه مورد استفاده قرار می گیرد . تحت شرایط خاص و مسافت های طولانی سرعت پیاده رو متحرک به 9/0 متر بر ثانیه می تواند افزایش یابد . به دلیل امکان بروز خطر برای کودکان و افراد مسن و احتمال سقوط آنها با افزایش شتاب در حین سوار و یا پیاده شدن افراد،سرعت زیاد توصیه نمی شود.
پیاده رو متحرک با مسیر مستقل
عملکرد و ساخت این پیاده رو متحرک مانند پله برقی است . در هریک از مسیر های رفت یا برگشت سیستمی به صورت مستقل از یکدیگر بکار گرفته می شود و هر یک از آنها دارای موتور خانه،چاهک،صفحه های متحرک حمل بار،دستگیره متحرک،اسکلت،سنسورهای کنترل و بخش های دیگر می باشد.
پیاده رو متحرک با مسیر دو گانه: رفت و برگشتی
در این نوع پیاده رو صفحات متحرک حامل بار یک سیم بکسل بستهُ دایره ای وار را تشکیل می دهند و به صورت مدار بسته در حال حرکت و چرخش مداوم هستند . حلقه بسته صفحات متحرک در مسیر رفت و برگشت پیاده رو متحرک را ایجاد می کند.
ویژگی های پیاده روی متحرک:
پیاده رو متحرک شامل پیاده رو و شیب رو برقی است.
پیاده رو برقی برای سرعت بخشیدن و نظم دادن به حرکت افراد نقش بسزایی دارد و به صورت کاملاً افقی (زاویه صفر) نصب می شود.
شیب رو برقی با توجه به طراحی معماری و ارتفاع بین طبقات و نوع کاربری دارای سطح افقی و متحرک و بدون پله با شیب ۱۰ تا ۱۲ درجه می باشد.
این مطلب در تاریخ سه شنبه 4 مرداد 1401 بروزرسانی شده است .
لوگو مهدیس آسانبر
خانه آسانسور پله برقی پیاده روی متحرک پروژه ها نمایندگی ها مقالات درباره ما گالری استعلام قیمت تماس
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مهديس آسانبر می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح