02122180861
info @ mahdiselevator.com
English
کیفیت ، مسابقه ای بی پایان
شما اینجا هستید : مهدیس آسانبر  -> درباره ما >

درباره ما

شرکت آسانسور و پله برقی  مهديس آسانبر بر اساس دانش مهندسی و تجربیات مجموعه هیات مدیره و مدیران خود  در زمینه فروش، طراحی و اجرای انواع آسانسور و پله برقی پایه گذاری شده است. این شرکت از بدو تأسیس در سال 1384 عضو سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ايران گردیده و موفق به اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید پله برقی و همچنینن  طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنایع می باشد.
مهديس آسانبر طراحی، فروش و اجرای محصولات خود شامل آسانسور، پله برقی، پیاده روی متحرک را بر مبنای کیفیت، ایمنی، زیبایی، آسایش و اطمینان قرارداده است.
اصلی ترین هدف ما به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در کنار مشتریان خود آن است که با سرعت و دقت نسبت به تأمین نظرات ایشان از جنبه های کیفی و اقتصادی قبل و بعد از فروش اقدام نماییم.
ما کوشیده ایم تا با بهره گیری از تکنولوژی مدرن و دانش مهندسی ، محصولاتی با بالاترین سطح کیفی و متناسب با خواسته های مشتریان ارائه نمائیم.
 چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، براساس شناخت خواسته های واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود.
شرکت مهندسی مهدیس آسانبر با سرمایه گذاری مشترک شریک تجاری خود تحت برند DELSO اقدام به تولید انواع پیاده رو و پله برقی با تکنولوژی آلمانی در ایران نموده است.
شرکت مهدیس آسانبر نماينده انحصاري کمپاني metron آلمان در ايران بوده و توانايی ارائه آسانسور کاملا وارداتی  (Full Package) را جهت ساختمانهای خاص دارا می باشد. 
 
براین باور هستیم که کیفیت مسابقه ایست بی پایان …

 

این مطلب در تاریخ سه شنبه 4 مرداد 1401 بروزرسانی شده است .
لوگو مهدیس آسانبر
خانه آسانسور پله برقی پیاده روی متحرک پروژه ها نمایندگی ها مقالات درباره ما گالری استعلام قیمت تماس
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت مهندسی مهديس آسانبر می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح